Dřevěné žaluzie


    Dřevěné horizontální žaluzie

dřevěné žaluzie

Interiérové dřevěné žaluzie

Klasické dřevěné žaluzie, určené k montáži do stropu či na zeď. Lamely dřevěných žaluzií mají šíři 35, 50 - nejpoužívanější, 65 a 70 milimetrů. Interiérové dřevěné žaluzie se ovládají tyčkou a šňůrou, nekonečným řetízkem, nebo motoricky s dálkovým ovládáním. Veškeré plastové a kovové díly žaluzií včetně šňůrek jsou barevně sladěny se žaluzií a celý výrobek působí velice kompaktním dojmem.

Dřevěné žaluzie do oken

Dřevěné žaluzie, které se montují přímo na rámy okenních křídel. Lamely mají šíři 25 milimetrů a ovládají se tyčkou a šňůrou, nebo řetízkem. Elegantní dřevěná garnýžka kryje horní hliníkový nosič. Dřevěné žaluzie s lamelou šíře 25 mm najdou využítí především u dřevěných euro oken, případně plastových oken.

Dřevěné RETRO žaluzie

Kouzlo 60-tých let minulého století. Dřevěné retro žaluzie, se vyznačují elegancí a dokonalými technickými detaily. Horní a spodní profily jsou dřevěné, lamely šíře 50, nebo 65 milimetrů jsou z kvalitního dřeva. Alternativou k retro žaluziím jsou hliníkové lamely, nebo lamely z poloprůhledného plastu.


    Bambusové žaluzie

Alternativou k dřevěným žaluziímmohou být Bambusové žaluzie. Lamely se vyrábějí v šířích 25 a 50mm a vyznačují se extrémní tvrdostí a pružností. Navíc jsou velice lehké a zcela odolné proti vlhkosti. Bambusové žaluzie se ovládají šňůrkou a tyčkou, nebo řetízkem, ale mohou být ovládány pomocí motoru a dálkového ovládání.

Dřevěné žaluzie - zpět na začátek stránky


    Cena dřevěných žaluzií

Cenu dřevěných žaluzií ovlivňuje typ použitého dřeva, rozměry, povrchová úprava, typ ovládání a doplňky. Chcete zjistit cenu dřevěných žaluzií, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Dřevěné žaluzie, Dřevěné žaluzie na míru, Dřevěné žaluzie vnitřní, Horizontální dřevěné žaluzie, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Dřevěné žaluzie - zpět na začátek stránky