Garážová vrata


    Sekční vrata

Garážová vrata

Sekční garážová vrata dodáváme v provedení EXCELENT, DELTA a EASY.

Sekční vrata EXCELENT

Sekční garážová vrata EXCELENT představují absolutní vrchol v designu, bezpečnosti a kvalitě garážových vrat. Vrata se vyznačují velmi dlouhou životností, tichým chodem a špičkovými bezpečnostními prvky díky použitým komponentům nejvyšší jakosti. Mimo to vrata disponují úspornými a velmi tichými pohony,

Sekční vrata DELTA

Špičková sekční garážová vrata s možností integrace vstuních dveří, větracích mřížek a několika typů okének. Sekční vrata jsou zhotovana na míru, přesně dle požadavků klienta. Barevná škála nabízí 2500 různých odstínů, včetně několika dekorů imitujících dřevo. Z bohaté nabídky dekorů, barev, doplňků a designů si vybere a i ten nejnaročnější zákazník. Vrata jsou vybavena velmi tichými pohony s bezpečnostními prvky.

Sekční vrata EASY

Sekční garážová vrata vyznačující se nekompromisní kvalitou, designem a kvalitou. Tato vrata jsou určena k jednoduché a rychlé montáži, či výměně stávajících vrat bez nutnosti stavebních úprav.

Sekční vrata jsou složena za sekcí, které pomocí systému torzních pružin zajíždějí ve vodících kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata se vyrábí na míru, není tedy třeba připravit přesný stavební otvor - vrata se přizpůsobí Vám.


    Posuvná vrata

Bočně posuvná vrata Praktik (dále jen vrata) jsou určena k uzavírání stavebních otvorů v garážích, průmyslových a obchodních objektech pro potřeby průchodu osob, průjezdu manipulačních a dopravních prostředků. Ovládání posuvných garážových vrat je řešeno buď ručně nebo automatickým pohonem. Pohon garážových vrat je možno ovládat prostřednictvím klíčového spínače, číselné klávesnice, tlačítka či dálkového ovladače. Posuvná vrata se skládají z panelů "sekcí", vyrobených z ocelových tvarovaných pozinkovaných plechů, zateplených pěnovým polyuretanem bez FCKW. Panely posuvných vrat jsou široké 500 a 610 mm. Reliéf panelů garážových vrat je kazetový, svisle drážkovaný nebo bez prolisů. Do křídla posuvných vrat je možné integrovat průzorová okna. Panely posuvných vrat jsou povrchově upraveny lakem dle stupnice RAL či potaženy fólií s imitací dřeva. Nosná pojezdová kolejnice a spodní vedení posuvných vrat je z ocelového galvanicky zinkovaného profilu

Ovládání posuvných vrat Praktik

Vrata můžeme ovládat ručně ­ zatlačením na vratové křídlo nebo pomocí automatického pohonu. Křídlo posuvných vrat je zavěšeno v nosné pojezdové kolejnici ve tvaru "C" a stabilita je zajištěna vodícími válečky procházejícími podlahovou vodící lištou.


    Rolovací vrata

Garážová rolovací vrata svým jednoduchým a estetickým vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Rolovací vrata svým konstrukčním a technickým řešením nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Rolovací vrata lze nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže.

Nouzové otevírání rolovacích vrat

Pro případ výpadku proudu dodáváme nouzové ovládání pomocí kliky uvnitř garáže. Pokud nejsou v garáži vstupní dveře, nabízíme ruční nouzové ovládání přes stěnu.


    Průmyslová vrata

Průmyslová garážová vrata jsou vhodná do všech průmyslových prostorů. Výhodou průmyslových vrat je dlouhá životnost a jednoduchá obsluha. Garážová rolovací vrata svým jednoduchým a esteticky vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Rolovací průmyslová vrata svým konstrukčním a technickým řešením nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Průmyslová vrata lze nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Ovládání průmyslových vrat je řešeno navíjecí pružinou nebo elektropohonem.

Pohony průmyslových vrat

Klasický stropní pohon, který se používá u privátních garážových vrat, je pro průmyslová vrata nevhodný. U průmyslových vrat potřebujeme velký výkon a schopnost téměř nepřetržitého provozu. Z tohoto důvodu jsou zde používány boční pohony GFA. Tyto pohony můžou mít celou řadu ochranných prvků jako je pádová brzda, samosvorný mechanismus, který zabraňuje nežádoucímu pohybu pancíře, infrazávory či bezpečnostní koncové lišty. Řízení těchto pohonů nám umožňuje plně automatický provoz, připojení rádiového dálkového ovládání, výstražných světel, semaforů atd.


    Provedení garážových vrat
Garážová vrata - zpět na začátek stránky


    Ceny garážových vrat

Cenu garážových vrat ovlivňují především rozměry, způsob ovládání a barva. Chcete zjistit cenu garážových vrat, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Garážová vrata, Garážová vrata sekční, Garážová vrata posuvná, Garážová vrata rolovací, Garážová vrata průmyslová, Garážová vrata s pohonem, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy