Japonské stěny


    Co jsou japonské stěny?

Japonská stěna

Japonská stěna je netradiční, elegantní a velmi estetický druh stínění v japonském stylu. Japonská posuvná stěna je upevněna pomocí suchého zipu v alu profilu, který má 2-5 drážek, čímž je určena šíře a počet panelů. Jednotlivé panely tvoří souvislou stěnu, se kterou lze libovolně manipulovat. Panely japonské stěny lze ovládat sňůrkou, tyčkou, nebo elegantním dřevěným madlem. Panely japonské stěny je možno kombinovat a navíc je možno panely potisknout jakýmkoliv motivem. Japonské posuvné stěny se skvěle hodí do každého interiéru. Japonská stěna nemusí nutně sloužit pouze jako stínící prvek, ale je možné s ní opticky rozdělit místnost.

Posuvná stěna Manhattan 250

Jedná se o japonskou stěnu - modifikovanou vertikální žaluzii, jejíž panely mají dvojnásobnou šíři. Manipulace s touto posuvnou stěnou je stejná, jako u klasické vertikální žaluzie. Navíc, díky menšímu poštu lamel, může být cenově výhodnější. Látky používané pro tuto panelovou stěnu jsou jednak klasické a jednak výrazně designové s potiskem, nebo v retro stylu.


    Možnosti provedení Japonské stěny


Japonské stěny - zpět na začátek stránky


    Ceny Japonských stěn

Cenu Japonských posuvných stěn ovlivňují především rozměry, způsob ovládání, typ použité látky a typ použitého nosníku. Chcete zjistit cenu japonských stěn, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Japonské stěny, Japonské posuvné stěny, Posuvné panelové stěny, Látky na japonské stěny, Japonské stěny záclonové, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: servis@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Žaluzie Třinec - zpět na začátek stránky