Látkové rolety


    Látkové rolety s ovládáním na řetízek

Látková roleta

Látková roleta se vyznačuje elegantním vzhledem, dlouhou životností, jednoduchou údržbou a vynikajícím poměrem cena/kvalita. Látková roleta je vybavena brzdou pro pohodlnější ovládání. Látkové rolety nabízíme v široké paletě barev a motivů.

Látky používané pro výrobu rolet jsou výhradně s oboustranným zátěrem. Mechanismus a provední látkové rolety je velmi robustní a odolává i extrémnímu zatížení. Díky tomu lze látkové rolety používat ve školách, nemocnicích, atd.

Nano roleta

Nano rolety, nebo také rolety do oken jsou kazetové rolety, které se instalují pomocí suchého zipu a transparentní pásky přímo na plochu skla okenního křídla. Nano rolety mohou, stejně jako plisé žaluzie odstínit kteroukoliv část okna. Nano roleta lze je posouvat zhora dolů, i zdola nahoru.

Ovládání látkové rolety

Látkové rolety se ovládají řetízkem, nebo pružinou, případně motorem pomocí dálkového ovládání. Ovládací prvky látkové rolety včetně montážních konzol mohou být barevně sladěny s roletou, nebo interiérem. Oblíbené jsou kovové ovládací prvky v barvě střibrné, případně zlaté.


    Možnosti provedení látkových rolet


Látkové rolety - zpět na začátek stránky


    Ceny látkových rolet

Cenu Látkových rolet ovlivňují především rozměry, způsob ovládání a typ použité látky. Chcete zjistit cenu látkových rolet, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Látkové rolety, Látkové rolety do oken, Látkové rolety na okna, Řetízkové rolety, Okenní rolety, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Zpráva