Markýzy


    Markýzy a zastínění zimních zahrad

Markýzy

Markýzy slouží k zastínění teras a balkonů. Markýzy nám poskytují zázemí pro pobyt venku za slunečných dní, ať už se jedná o rodinné snídaně, obědy, či večeře, zahradní párty, nebo odpolední lenošení. Markýzu můžeme doplnit motorovým pohonem s dálkovým ovládáním, sluneční, dešťovou a větrnou automatikou. Mezi oblíbené doplňky pro markýzy patří LED osvětlení a terasové topidlo.

Nabízíme vám markýzy švýcarského výrobce, společnosti STOBAG, známého vynikající kvalitou a dostupnou cenou.

Výsuvné markýzy

Konstrukčně nejjednodušší jsou výsuvné markýzy. Nemají žádnou kazetu, ale dají se doplnit o integrovanou stříšku, která chrání markýzu před povětrnostními vlivy.

Kazetové markýzy

Jak už název napovídá, jedná se o markýzu, jejíž látka je krytá kazetou. Luxusní vzhled markýzy je podtržen velice kompaktním dojmem. Barva kazety je standardně v bílé barvě, ale může být dodána v jakékoliv barvě RAL.

Balkonové markýzy

Ačkoliv balkonové markýzy nejsou samostatnou kategorií markýz, kvůli zvyšující se průměrné teplotě v Evropě je stínění balkónů čím dál oblíbenější záležitostí. K zastínění balkónů se většinou využívají výsuvné, nebo kazetové markýzy, ale mohou to být i sklopné clony.

Zastínění zimních zahrad

Jedná se o speciálně upravené markýzy, které se kotví na střechu zimní zahrady, ale najdou využití i při zastínění prosklených střech, například u zahradních pergol. Markýzy pro zastínění zimních zahrad jsou velice odolné proti povětrnostním vlivům. Ovládání je zpravidla řešeno motoricky s dálkovým ovládáním, slunečním, dešťovým a větrným čidlem.


    Nakonfigurujte si svou vlastní markýzuMarkýzy - zpět na začátek stránky


    Markýzy - typy a provedení

V každé z osmi kategorií markýz nabízíme vždy několik typů a provedení, které se liší většinou maximální šířkou, délkou výsuvu, sklonem a způsobem ukotvení. Pro všechny markýzy používáme látky z kolece Rakouského výrobce, společnosti Sattler.

    Cena Markýzy

Cenu Markýzy ovlivňují především rozměry, způsob ovládání a typ použité látky. Chcete zjistit cenu markýzy, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!Související výrazy:
Markýzy, Výsuvné markýzy, Venkovní markýzy, Kazetové markýzy, Markýzy na terasu, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Markýzy - zpět na začátek stránky