Pergoly, hliníkové pergoly


    Pergoly

Pergoly

Hliníkové pergoly jsou okrasná zahradní stavby, které slouží nejen příjemnému posezení, ale také jako přístřešek pro jakékoliv využití, například jako přístřešek pro auto. Pergoly jsou zpravidla kotveny ke zdi domu, múže se však jednat i o samostatně stojící stavby. slouží k zastínění teras a balkonů. Stříšku pergoly můžeme umístit bez samonosné konstrukce i mezi dvě budovy. K Pergolám nabízíme široké příslušenství, jako je podlahový systém, prosklené boční stěny, jako integrovaná ochrana proti větru, nízkoenergetické LED osvětlení, nebo terasové vytápění.

Střechu pergoly tvoří většinou markýza, ale nabízíme i pergoly prosklenou střechou pro celoroční využití.

Melano - samostatně stojící pergola

Samostatně stojící pergola Melano je novinkou na trhu. Vyznačuje se revolučním designem, robustní hliníkovou konstrukcí a rovnou střechou. Může být doplněna o integrovaný podlahový systém, boční prosklené posuvné stěny, svislé clony, jako ochranu před slunečním světlem, či led osvětlením. Koncepce pergoly Melano umožňuje i kotvení ke zdi domu, přičemž může mít rovnou, nebo pultovou střechu.


    Konfigurátory pro markýzy a svislé clonyPergoly - zpět na začátek stránky


    Pergoly - typy a provedení
Pergoly - zpět na začátek stránky


    Ceny Pergol

Cenu Pergol ovlivňují především rozměry, typ stříšky, způsob kotvení a typ použité látky. Chcete zjistit cenu pergply, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Pergoly, Hliníkové pergoly, Pergoly a přístřešky, Altány a pergoly, Zahradní pergoly, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy