Plisé, Plissee, Plisované žaluzie


    Plisé

Plisé

Plisé žaluzie

Jedná se o textilní skládané (plisované) žaluzie v mnoha barevných provedeních se spoustou motivů, včetně dětských. Plisé žaluzie jsou vysoce estetickým doplňkem každého moderního interiéru. Výhodou plisé žaluzií je možnost použití pro jakékoliv okno, a to i atypické. Mimo to jsou plisé jednoduché na údržbu a lze je prát. Montáž se provádí na okenní křídlo, zeď, nebo strop.

Ovládání plisé

Plisé se vyrábí v provedení závěsném, nebo s bočním vedením pro výklopná okna. Ovládání je řešeno pomocí úchytu - nejvhodnější, nebo na řetízek, případně šňůrkou. Další možností je provedení na kličku, případně motorový pohon na dálkové ovládání.

Plisé Noc a Den

Ovládání tohoto typu plisé je řešeno většinou pomocí úchytu. Tento typ plisé žaluzie umožňuje použití dvou typů tkanin pro jedno okno. Přes den můžeme využít transparentní tkaninu a v noci můžeme zcela zastínit. Případně přes den můžeme použít světlou tkaninu, která odráží teplo a v noci využijeme tmavou tkaninu, která teplo absorbuje a navíc místnost daleko lépe zastíní.

Údržba plisé

Většinu látek plisé žaluzie je možno prát. Demontáž je velmi snadná a nevyžaduje žádné speciální nářadí. Při lokálním čištění není emontáž nutná, pouze je potřeba postupovat dle návodu, který je přiložen ke každému výrobku.

Duetto

Duetto je typ plisé žaluzie se zdvojenou látkou, která při pohledu z boku připomíná svým tvarem medovou plástev, proto ho někteří výrobci označují anglickým názvem Honeycomb. Ovládací šňůry duetta jsou kryty horní látkou a celý systém působí velmi kompaktně.

Hlavní výhodou duetta jsou vynikající tepelně izolační schopnosti, které oceníte nejen v horkých letních měsících, ale především v zimě.

Duetto lze stejně jako plisé použít pro jakákoliv okna. Výběr látek není tak rozsáhlý, jako u plisé, je všek plně dostačující

Plisé - zpět na začátek stránky


    Možnosti provedení plisé

Největší výhodou plisé žaluzií je jejich použití pro všechny typy oken včetně atypických - včetně trapézových a lichoběžníkových. Plisé žaluzie jsou vhodné i pro zastínění střešních oken, zimních zahrad a prosklených fasád.

Kromě toho plisé žaluzie umožňují několik způsobů ovládání. Jedná se o provedení klasické závěsné, závěsné s fixací, den a noc, up/down a plafond

Plisé - Ostrava, Opava, Olomouc, Havířov, Karviná, Frýdek Místek

Provedení STANDARD

Plisé - Ostrava, Opava, Olomouc, Havířov, Karviná, Frýdek Místek

Provedení UP/DOWN

Plisé - Ostrava, Opava, Olomouc, Havířov, Karviná, Frýdek Místek

Provedení DEN/NOC

Plisé - Ostrava, Opava, Olomouc, Havířov, Karviná, Frýdek Místek

provedení PLAFONDPergoly - zpět na začátek stránky


    Tvary plisé žaluzií

Plisé - zpět na začátek stránky


    Ceny Plisé

Cenu Plisé ovlivňují především rozměry, způsob ovládání a typ použité látky. Chcete zjistit cenu plisé, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Plisé, Plisé žaluzie, Plisé rolety, Plisé den a noc, Plisované žaluzie, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Plisé - zpět na začátek stránky