Římské rolety, římské rolety Inside


    Římské rolety

Římské rolety

Římské rolety Lehké záclonové, nebo elegantní látkové, oživí každý interiér. Tento způsob zastínění se hodí jak pro klasické interiéry, tak pro ty moderní.

Látky pro římské rolety

Používané látky se vyznačují širokou škálou typů a barev. Od lehkých voálů, které se kombinují zpravidla s hliníkovými žaluziemi, přes translucentní látky, které podstatně snižují intenzitu slunečního světla, až po látky zcela zatemňující.

Římské rolety jsou uchyceny na hliníkových profilech pomocí suchého zipu. Všechny látky je možno prát v pračce.

Ovládání je řešeno šňůrou, řetízkem, nebo motorovým pohonem s dálkovým ovládáním.

Římské rolety INSIDE

Římské rolety Inside jsou novinkou na českém trhu. Jedná se o luxusní výrobek belgické společnosti Inside Shadow. Římské rolety Inside a Inside Revolution se řadí ke světové špičce v oblasti dekorativního stínění a vyvážejí se do celého světa.

Technické parametry

- Uzavřený horní profil, odpružené laminátové výztuže, různobarevné navíjecí šňůrky a řetízky.

- Systémy pro velké rozměry až do šířky 420 cm a výšky 590 cm.

- Látky nejsou děleny podle vláken stříháním, ale jsou děleny laserem ve svislé poloze. Výsledkem je naprosto přesná a rovná roleta.

- Boční lemy jsou šity neviditelným ztraceným stehem

- Tunýlky jsou šity na automatickém stroji a jsou perfektně rovné. Rolety, které budou viset vedle sebe, jsou vyráběny současně, proto jsou tunýlky perfektně sladěny

Římské rolety INSIDE REVOLUTION - Římské rolety s potiskem

Navrhněte si sami svou římskou roletu pomocí konfigurátoru. Technologie digitálního tisku, výběr ze 4 typů látky, 25 grafických vzorů a 135 barevných odstínů umožňuje vytvořit naprosto originální římskou roletu.

Římské rolety - zpět na začátek stránky


    Možnosti provedení římských rolet
    Ovládání římských rolet

Římské rolety Ostrava, TřinecŘímské rolety

Ovládání šňůrkou

Šňůrkou se ovládají římské rolety v provedení s ocelovým profilem o rozměru 25 x 25 mm. Profil se upevňuje na zed’ nebo do stropu. Ovládání může být umístěno na pravé nebo levé straně.

Ovládání řetízkem

Řetízkem se ovládají římské rolety v provedení s hliníkovým profilem o rozměru 32×37mm. Profil se upevňuje na zed’ nebo do stropu. Ovládání může být umístěno na pravé nebo levé straně.

Římské rolety ovládané motorem

Římské rolety mohou být ovládány motoricky pomocí dálkového ovládání. Tento systém může být doplněn sluneční automatikou, která umožní automatiké stažení římské rolety při dosažení určité úrovně slunečního svitu. Dálkové ovládání umožňuje ovládat římské rolety samostatně, nebo ve skupinách, případně lze stahování římských rolet nastavit na určitý čas. Zajímavou možností je dovolenkový režim, kdy jsou římské rolety stahovány ve stanovenou dobu. Takto zbytečně neupozorňujete na svou nepřítomnost.

Římské rolety

Římské rolety ovládané bateriovým pohonem

Římské rolety ovládáné motoricky pomocí dálkového ovládání bez nutnosti přívodu elektrického napětí. Římské rolety jsou vybaveny motorkem napájeným z lithiové baterie. Pohon i baterie jsou uloženy v profilu římské rolety. Životnost baterií je až dva roky a výměna baterií je snadá. Systém může být doplněn sluneční automatikou, nebo centrálním řízením. Římské rolety mohou být ovládány samostaně, nebo ve skupinách.Římské rolety - zpět na začátek stránky


    Ceny Římských rolet

Cenu Římských rolet ovlivňují především rozměry, způsob ovládání, typ použité látky a typ použitého nosníku. Chcete zjistit cenu římských rolet, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!


    Římské rolety s bateriérovým pohonem - ukázkaSouvisející výrazy:
Římské rolety, Římské rolety záclonové, Látky na římské rolety, Vídeňské rolety, Easy Wash profil pro snadné praní, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Římské rolety - Ostrava, Třinec

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Římské rolety - zpět na začátek stránky