Sítě proti hmyzu


    No Barrier - luxusní plisovaná dveřní síť proti hmyzu

sítě proti hmyzu

Bezbarierová dveřní síť

Luxusní plisovaná dveřní síť proti hmyzu v bezbariérovém provedení. Jedná se o dokonalý způsob ochrany proti dotěrnému hmyzu. Rám sítě No Barrier je vyroben z extrudovaného hliníku s možností lakování do jakékoliv barvy dle vzorníku RAL, případně lze tento rám dodat v imitaci dřeva (zlatý dub, douglasie, oregon, bahenní dub, cherry, ořech, mahagon). Samotná síť je vyrobená ze skelného vlákna potaženého polyesterovou ochranou a je napínána kevlarovými šňůrami. Šíře sítě není omezená - síť lze vyrobit z několika sekcí.

Revoluční okenní síť

Revoluční okenní protihmyzová síť, vyrobená z odolného hliníkového rámu a plisované síťoviny ze skleněného vlákna s polyesterovou ochranou a kevlarovým vedením. Rám je možno dodat v jakékoliv barvě RAL, případně v imitaci dřeva. Tuto síť lze použít pro klasická plastová okna a dřevěná eurookna, vyjma atypických oken. Síť je velmi vhodná pro střešní okna.


    Klasické sítě proti hmyzu

Klasické okenní sítě

Pevná síť proti hmyzu je určena pro plastová okna a dřevěná euro okna. Sítě lze vyrobit v jakékoliv barvě ral a v několika imitacích dřeva. Sítě jsou vybaveny unikátními uchycovacími segmenty. Sítě lze dodat s černou, nebo šedou protihmyzovou síťovinou, případně s protipylovou síťovinou v černé barvě. Pevnou síť lze vyrobit pro většinu atypických oken.

Ostatní sítě proti hmyzu

Kromě zmíněných typů sítí proti hmyzu, nabízíme dveřní sítě otočné, otočné lítací, posuvné a rolovací. Okenní sítě nabízíme v provedení s límcem, nebo klasické a rolovací.

Sítě proti hmyzu - zpět na začátek stránky


    Možnosti provedení sítí proti hmyzu
    Cena sítí proti hmyzu

Cenu sítí proti hmyzu ovlivňují především typ, provedení, rozměry a typ použité síťoviny. Chcete zjistit cenu sítí proti hmyzu, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Sítě proti hmyzu, Dveřní sítě proti hmyzu, Plisované sítě proti hmyzu, Posuvné sítě proti hmyzu, Okenní sítě proti hmyzu, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Sítě proti hmyzu - zpět na začátek stránky