Řešení zastínění u střešních oken


    Rolety pro střešní okna

Rolety do střešních oken

Roleta pro střešní okna Exclusive

Roleta pro střešní okna Exclusiv s elegantním vzhledem, širokým výběrem barevných textilií a vysokou užitkovou hodnotou je určena pro střešní okna s možností ovládání zastínění na špatně dostupných místech. Díky masivním hliníkovým postranním lištám umožňuje dokonalé zastínění. Roletu je možno nastavit v jakékoliv poloze.

Roleta pro střešní okna Economy

Ekonomická varianta zastínění střešního okna. Má tři upevňovací háčky umístěné na obou stranách okna. Umožňuje nastavení rolety ve třech různých pozicích. Roleta je upevněna v kovových konzolách - jednoduchý systém zaručuje velmi účinné a dekorativní zastínění.
    Cena rolet do střešních oken

Cenu rolet do střešních oken ovlivňují především typ okna, rozměry a typ použité látky. Chcete zjistit cenu rolet do střešních oken, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Žaluzie do střešních oken, Rolety do střešních oken, Zastínění střešních oken, Žaluzie a rolety Velux, Žaluzie a rolety Fakro, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Rolety pro střešní okna - zpět na začátek stránky