Twintex, Roleta Zebra


    Roleta Twintex

Twintex, Twinroll, Roleta den a noc, roleta Zebra

Roleta Twintex

Twintex (roleta zebra...) je luxusní látková roleta, která se svými vlastnostmi, především možností regulovat intenzitu světla vstupujícího do interiéru vyrovná žaluziím. Průsvitné a neprůsvitné pruhy zdvojené látky se pravidelně střídají a vzájemným postavením pruhů se určuje prostup světla do místnosti. Látka rolety twintex je umístěna v kazetě, kterou je možno lakovat do jakékoliv barvy. Tato roletožaluzie bývá často označována jako roleta den-noc, duo roleta, nebo jako roleta zebra.

Ovládání

Rolety twintex se standartně ovládají pomocí nekonečného řetízku, který je pro lepší manipulaci opatřen závažím.

Rolety lze ovládat i dálkově pomocí integrovaného motorového pohonu na 24V, nebo 230V. Toto řešení je vhodné například pro velké prostory, jako jsou projekční místnosti, nebo přednáškové sály.


    Cena rolet Twintex

Cenu rolet Twintex ovlivňují především rozměry, typ použité látky a provedení rolety. Chcete zjistit cenu rolet Twintex, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Rolety Twintex, Rolety den a noc, Roleta Zebra, Rolety Twinroll, Duo rolety, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Twintex - zpět na začátek stránky