Venkovní žaluzie


    Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie C 50

Venkovní žaluzie s lamelou 50mm jsou ekonomickou variantou venkovního stínění a jsou vhodné pro stínění menších ploch oken rodinných domů a komerčních objektů. Horní profil je možno zakrýt hliníkovým krytem, podomítkovou schránkou, nebo jí lze umístit do překladu Heluz.

Venkovní žaluzie C 80

Venkovní žaluzie C 80 jsou žaluzie určené zejména pro výrobní haly, reprezentativní budovy, hypermarkety, ale také pro rodinné domy. Tyto typy žaluzií lze montovat na rám okna, do ostění nebo na fasádu. Venkovní žaluzie C 80 lze ovládat klikou nebo motorickým pohonem, který je vložen do středu horního profilu.

Venkovní žaluzie S 93

Venkovní žaluzie S93 jsou konstrukcí shodné s klasickými žaluziemi, jsou ovšem mnohem robustnější a bez problémů odolávají i extrémním povětrnostním podmínkám. Díky širokým lamelám venkovní žaluzie S93 nepropustí intenzivní sluneční svit, ale zajistí příjemné rozptýlení světla. Udržují příjemné klima v interiéru i za slunečných letních dnů. Výhodou venkovních žaluzií je, že díky speciálnímu tvaru do sebe přesně zapadají a v uzavřeném stavu vytváří plochu bez průsvitů. Nejen, že regulují intenzitu světla v místnosti, ale mají také tepelně izolační vlastnosti. Těsně přiléhající lamely snižují cirkulaci vzduchu mezi lamelami a oknem, čímž přispívají ke zlepšení izolace i v zimním období. To z nich činí efektivní úsporný prvek. Venkovní žaluzie S93 nabízí širokou oblast uplatnění, jsou ideální pro použití v bytové výstavbě, kancelářských, nebo správních budovách. Hliníkové lamely se vyznačují atraktivním vzhledem, jsou dodávány v barevných provedeních silver, dark silver, bronz a antracit. Ovládání je možné ručně, nebo za pomocí motorových pohonů. Pro vaše pohodlí, doporučujeme osvědčené elektropohony venkovních žaluzií. Při použití dalších automatik, reagujících na slunce a vítr, lze docílit maximálního komfortu. Rádi vám pomůžeme s řešením pro vaši konkrétní situaci.

Venkovní žaluzie Z 93

Venkovní žaluzie Z 93 jsou velmi populární při zastínění velkých výrobních hal, hypermarketů, reprezentativních budov, ale také rodinných domů. Lamely venkovních žaluzií Z 93 jsou dodávány v šíři 93 mm. Barevné provedení lamel: 9003 (bílá), 9006 (stříbrná), 1015 (slonová kost) A 8014 (hnědá). Žaluzie Z 90 lze ovládat klikou 45 nebo 90 stupňů nebo motorovým pohonem, který je vložen do středu horního profilu. Možnostmi ovládání venkovních žaluzií jsou pomocí čidla slunce vítr, popřípadě dálkovým ovladačem, nebo pomocí vypínače.


    Provedení venkovních žaluzií
Venkovní žaluzie - zpět na začátek stránky


    Ceny venkovních žaluzií

Cenu venkovních žaluzií ovlivňují především rozměry, způsob ovládání a barva. Chcete zjistit cenu venkovních žaluzií, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Venkovní žaluzie, Venkovní hliníkové žaluzie, Hliníkové žaluzie, Venkovní žaluzie s motorickým pohonem, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy