Vertikální žaluzie


    Vertikální žaluzie

vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie s látkovou lamelou

Vertikální žaluzie jsou vysoce estetickou alternativou zastínění interiéru. Vertikální žaluzie jsou vhodné především pro kancelářské, nebo komerční prostory. Vertikální žaluzie nabízíme ve třech typech lamel (látka, plast, dřevo) a v 90-ti barevných variacích. Vertikální žaluzie je možno vyrobit v atypických tvarech (šikmina, horizontální oblouk, vertikální oblouk)

Fotožaluzie

Fotožaluzie - látková vertikální žaluzie s potiskem. Fotožaluzie tvoří výrazný designový prvek. Fotožaluzie lze potisknout jakýmkoliv motivem - obrázek, fotografie, logo, kresba - barevně i černobíle. Fotožaluzie lze dodat ve všech šířích lamel, tj. 89mm, 127mm a 250mm (manhattan 250).

Dřevěné vertikální žaluzie

Dřevěné vertikální žaluzie - stylový, vysoce estetický a luxusní prvek vhodný jako doplněk moderních interiérů. Montuje se na strop, nebo stěnu. Dřevěnými vertikálními žaluziemi lze řešit i atypické stínění oken, jako jsou šikmá, nebo oblouková okna. Vzhledem k vysoké hmotnosti dřevěných lamel jsou rozměry vertikálních dřevěných žaluzií omezené.

Vertikální žaluzie s hliníkovou lamelou

Vertikální žaluzie je možno dodat s hliníkovou lamelou o šíři 70, nebo 89 mm. Výhodou těchto vertikálních žaluzií je kvalitní zastínění, lepší ochrana proti teplu a nízká hmotnost, která umožňuje zastínit opravdu velké prostory. Lamely hliníkových vertikálních žaluzií se vyrábějí plné, nebo perforované.

Vertikální žaluzie s plastovou lamelou

Vertikální žaluzie s plastovou lamelou šíře 89mm najdou uplatnění všude tam, kde je potřeba kvalitního stínění, ale není možno využít jiný způsob stínění. Vertikální žaluzie je možno vyrobit jako horizontální i vertikální oblouk. Vertikální žaluzie s plastovou lamelou mohou sloužit i k rozdělení místnosti

Posuvná stěna MANHATTAN 250

Jedná se o zvláštní druh vertikální žaluzie. Lamely mají šíři 250mm - tedy asi dvojnásobnou oproti klasickým vertikálním žaluziím. Látky těchto vertikálních žaluzií se dodávají jako jednoduché a vzdušné, nebo naopak hutné, či vzorované s klasickým vzorem, nebo v retro stylu.

Vertikální žaluzie - zpět na začátek stránky


    Možnosti provedení vertikálních žaluzií
    Cena vertikálních žaluzií

Cenu vertikálních žaluzií ovlivňují především rozměry, typ použité lamely a způsob montáže. Chcete zjistit cenu vertikálních žaluzií, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Vertikální žaluzie, Vertikální žaluzie s potiskem, Lamely pro vertikální žaluzie, Dřevěné vertikální žaluzie, Hliníkové vertikální žaluzie, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Vertikální žaluzie - zpět na začátek stránky