Interiérové žaluzie


    Horizontální interiérové žaluzie

žaluzie

Interiérové žaluzie Neoisolite

Interiérová žaluzie v luxusním provedení určené pro plastová a hliníková okna a dřevěná euro okna. Tyto žaluzie se vyznačují elegantním designem, ovládáním na řetízek a snadnou demontáží pro pohodlné mytí oken. Horní a spodní profil žaluzií lze dodat i v několika imitacích dřeva. Záruka 48 měsíců.

Interiérové žaluzie Clasic

Tento typ žaluzií je určen především pro plastová okna a dřevěná eurookna. Jedná se o exkluzivní provedení žaluzií s masivním hliníkovým rámem, ovládáním na řetízek, velmi dlouhou životností a škálou 60-ti barevných variací. Žaluzie Clasic dodáváme i v "celostínícím" provedení. Na tento produkt poskytujeme záruku 48 měsíců.

Horizontální žaluzie Economy

Žaluzie Economy jsou cenově výhodnou variantou žaluzií pro palstová okna a dřevěná eurookna. Tyto žaluzie mají lehký kovový rám a ovládání na řetízek. Vybrat si můžete ze 60-ti barev.

Horizontální žaluzie Skylight

Elegantní řešení zastínění střešního okna, které splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou vhodné pro běžně používaná střešní okna většiny výrobců. Lamely jsou vyrobeny z hliníku v 60 - ti barvách, nebo v imitaci dřeva.

Interiérové žaluzie - zpět na začátek stránky


    Možnosti provedení horizontálních žaluzií
    Cena horizontálních žaluzií

Cenu horizontálních žaluzií ovlivňují především typ a rozměry žaluzií. Chcete zjistit cenu horizontálních žaluzií, zaslat nezávaznou poptávku, navštívit nás v našem Showroomu, či objednat návštěvu našeho designéra? Potřebujete více informací?


Kontaktujte nás!
Související výrazy:
Žaluzie, Interiérové žaluzie, Horizontální žaluzie, Hliníkové žaluzie, Žaluzie do plastových oken, Iso žaluzie, Isso žaluzie, Žaluzie do dřevěných eurooken, Třinec, Ostrava, Opava, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek - Místek, Havířov, Karviná


Kontakt:

Havel-Vrata/Markýzy/Rolety s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

T: 800 148 963
M: 603 178 277
E: info@havlovci.cz

IČ: 293 82 980
DIČ: CZ29382980

Spisová značka
C 37801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Kde nás najdete:

Poptávky a dotazy:
Jméno
E-mail
Text zprávy


Interiérové žaluzie - zpět na začátek stránky